Nowe nazwiska w obsadzie drugiej serii serialu "Detektyw"

Redakcja Telemagazyn
Lolita Davidovich i James Frain zagrają w "Detektywie" (fot. screen z Twitter.com)
Lolita Davidovich i James Frain zagrają w "Detektywie" (fot. screen z Twitter.com)
Coraz więcej wiadomo na temat obsady drugiego sezonu "True Detective". Dołączyli do niej Lolita Davidovich i James Frain.

Lolita Davidovich i James Frain znaleźli się w obsadzie drugiego sezonu serialu "Detektyw". Aktorka zagra matkę bohatera, granego przez Taylora Kitscha, Nancy Simpson. Frain wcieli się natomiast w bezwzględnego policjanta.

CZYTAJ TAKŻE:
CZY MATTHEW MCCONAUGHEY ROZUMIAŁ SWOJEGO BOHATERA W SERIALU "DETEKSTYW"?
ZNAMY OBSADĘ DRUGIEJ SERII SERIALU "DETEKTYW" [ZDJĘCIA]

Przypomnijmy, że główne role zagrają Colin Farrell, Taylor Kitsch, Vince Vaughn oraz Rachel McAdams i Taylor Kitsch. Twórcą i scenarzystą serialu jest Nic Pizzolatto. Pierwsze dwa odcinki drugiego sezonu wyreżyseruje Justin Lin. Seria trafi na antenę latem 2015 r.

Akcja drugiego sezonu będzie rozgrywać się w czasach nam współczesnych. Zdjęcia będą realizowane w Los Angeles.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn