"Przysięga". Özge Yağız w nowym serialu. Scenariusz "Baba" czytała ze łzami w oczach. Zapowiada się kolejny hit z Turcji?

Adriana Słowik
Özge Yağız dostała rolę w nowym serialu kanału FOX, który odpowiada m.in. za hitowe "Zapukaj do moich drzwi". Gwiazda "Przysięgi" opowiedziała w najnowszym wywiadzie o projekcie, którego scenariusz wzruszył ją do łez. O czym będzie nowy serial z Özge Yağız?
Özge Yağız dostała rolę w nowym serialu kanału FOX, który odpowiada m.in. za hitowe "Zapukaj do moich drzwi". Gwiazda "Przysięgi" opowiedziała w najnowszym wywiadzie o projekcie, którego scenariusz wzruszył ją do łez. O czym będzie nowy serial z Özge Yağız?
Özge Yağız dostała rolę w nowym serialu kanału FOX, który odpowiada m.in. za hitowe "Zapukaj do moich drzwi". Gwiazda "Przysięgi" opowiedziała w najnowszym wywiadzie o projekcie, którego scenariusz wzruszył ją do łez. O czym będzie nowy serial z Özge Yağız?

Özge Yağız zagra w nowym tureckim serialu

Kariera Özge Yağız zaczęła prężnie się rozwijać po tym, jak aktorka zrezygnowała z grania w "Przysiędze". Najpierw wystąpiła w "Sol Yanim". Następnie mogliśmy ją oglądać u boku Bory Akkaşa, w serialu "Içimizden Biri", w którym mogła zaprezentować widzom swój talent komediowy.

W Turcji Özge Yağız jest prawdziwą gwiazdą i nie może opędzić się od nowych propozycji zawodowych. W 2022 roku na kanale FOX będzie można oglądać serialową nowość z jej udziałem - "Baba", bo taki tytuł nosi nowy serial z Özge Yağız w roli głównej, to opowieść o pięknej kobiecie, która rozstała się z mężem i szuka nowej drogi. Postać Özge Yağız jest siostrą serialowego Kadira, granego przez Tolgę Sarıtaşa.

Pojawił się projekt, który tak mnie wciągnął. Czytałam i płakałam jednocześnie. Powiedziałem: "To moje. Robię to" - tak aktorka opowiadała o serialu "Baba" w programie Özge Özder.

Özge Yağız wyznała, że czytając scenariusz miała łzy w oczach. My już nie możemy się doczekać nowej produkcji z jej udziałem!

Tureckie seriale i ich fenomen

Tureckie seriale to jedne z najpopularniejszych produkcji w polskiej telewizji i popkulturowy fenomen. Z jednej strony egzotyczne, obrazujące życie w Turcji, a z drugiej uniwersalne w swoim przesłaniu, za każdym razem świadczące o potędze miłości. W Polsce wszystko zaczęło się od "Wspaniałego stulecia" - widzów porwała nie tylko ekranowa intryga mniej lub bardziej luźno oparta na historii Turcji, ale przede wszystkim aktorstwo, kostiumy oraz scenografia. Właśnie dzięki tej produkcji eksplodował boom na tureckie seriale, który trwa do dzisiaj i raczej nic nie zapowiada tego, aby moda na tureckie seriale miała przeminąć.

TVP emituje obecnie trzy tureckie seriale: "Elif" i "Przysięgę" oraz "Miłość i przeznaczenie", czyli serialową nowość, która zastąpiła "Promyka nadziei". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Maleńkie morderstwa". Z kolei kanał WP emituje serialowy hit z Turcji, czyli "Zapukaj do moich drzwi" ("Sen Çal Kapımı").

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

[facebook]https://www.facebook.com/Najpi%C4%99kniejsze-Tureckie-Seriale-1720493947996129/?tabs=;strona[/facebook]

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 13

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

P
Pat
Ozge i Gokberk rozstali się w kwietniu.
F
Fanka
Trochę więcej szacunku dla tej skromnej i niezwykle utalentowanej aktorki . Jej naturalne piękno zachwyca. Nie ma w jej twarzy żadnej plastyki , ma piękne usta , oczy ja dwa diamenty , ona błyszczy niczym brylat a taka miła i skromna i za tą prostotę i niewinność pokochał ją świat . Ma piękną twarz i czyste szlachetne serce , szanuje starszych, kocha rodzinę i tylko się uczyć od niej . Śluby religijne w Turcji z tego co czytałam są i o Nikahu się głośno nie krzyczy.
y
yagiz
OY plastikowa lala ostatnie jej zdjęcie napompowane usta, ohyda
R
Reyhan to pizda
Manipulantka, walić was babcie piszcie ja mam was w dupce
k
kibic
W Turcji są zakazane śluby religijne. Kto bierze ślub a potem z pompą się zaręcza ? bzdura. Każdy przy zdrowych zmysłach kocha swoją rodzinę to oczywiste.
F
Fanka
Jestem fanką tureckich seriali od kilku lat. Zaczęłam od serialu Asi , którego każdemu polecam z Tubą i Muratem w roli głównej i tak to się zaczęło , warto poznać hity tureckie, nie jest to stracony czas . Ozge i Gokberka poznalam w Więźniu miłości , a potem w Przysiędze . Serialowa para rozsławiła serial na świecie i zagrała swoją historię miłości , którą przenieśli w rzeczywistość . Ozge to wyjątkowa i bardzo utalentowana aktorka , a przy tym skromna i dobrze wychowana dziewczyna, może słuszyć młodym jako wzór: szanuje rodziców, dziadków, swojego teścia ,silno związana z siostrą Ezgi, jej mężem Sinanem i siostrzeńcem Emirkiem .Ma cudowną rodzinę i w niej pomoc i wsparcie . Pokochały ją miliony serc na świecie , ma 2, 8 fanów i liczba rośnie , bo jak nie kochać tej skromnej i szanującej fanów dziewczyny. Nigdy nie miała parcia na szkło , nigdy , to bzdury . Ma wielkie serce, pomaga chorym dzieciom i to szlachetne, niezwykle dobre serce pokochał Gokberk i my wszyscy. Ona weszła w życie Goka w trudnym czasie , stracił brata18 letniego i umierała mu matka . Zdążyła poznać Ozge i umierała spokojnie , bo syn został w dobrych rękach, potem umarła mu babcia i Ozge potrafiła leczyć ból Gokberka . Oni mieszkają razem , jak sam Gok mówił w wywiadze , spełnił wymagania Ozge , teraz są razem bardzo szczęsliwi . Połaczył ich ślub religijny Nikah , o nim się nie krzyczy głośno w Turcji , już od dawna są małżeństwem , otrzymali błogosławieństwo od matki Sevcan Demirci . Ozge jest bardzo religijną dziewczyną i ona wie co robi, podejmuje dojrzałe decyzje. Zapowiedzieli oficjalny ślub na lato , to tylko legalizacja ich związku. Obserwuję Ozge na IG i dobrze ją poznałam . Ona zasługuje na wszystko co najlepsze , zajmuje szczególne miejsce w moim sercu . Teraz czekam na jej nowy projekt Baba i życzę jej samych sukcesów , niech ta wschodząca gwiazda tureckiego kina świeci najjaśniej. Gokberk i Ozge są nominowani do 100 najpiękniejszych twarzy 2022, zachęcam do głosowania na IG ,na tą niezwykłą parę i niech ich miłość wiecznie trwa.
N
NarodowySocjalista
Zgadzam się z większością argumentów z tym co powiedział Max. Według mnie (chciałbym zaznaczyć, że obserwuję na Instagramie słynną Reyhan) Özge Yağız jest atrakcyjną kobietą, ale niektórzy twierdzą, że zbytnio się lansuje w negatywnym tego słowa znaczeniu. Co do życia bez ślubu na kocią łapę to uważam, ze to prywatna sprawa każdego człowieka, ale właściwie nie popieram tego z duchowego punktu widzenia. Dlaczego? Uważam, że uprawianie seksu przed ślubem wpływa mocno i wiążąco na tzw. energetykę człowieka (zjawisko telegonii) i uzależnia mentalnie, psychicznie i fizycznie. Co ciekawe naziści podczas II Wojny Światowej prowadzili badania nad zjawiskiem dziewictwa wśród obywatelek Związku Sowieckiego (Rosjanek i Ukrainek) i wskaźnik był zaskakująco wysoki. Wracając do tematu Özge Yağız to jest to publiczna osoba skoro udostępnia kulisy swojego życia prywatnego w sieci. Zdania są podzielone w zależności od gustów. Osobiście lubię Özge Yağız, ale nie wiem jaka jest prywatnie, tzn. jaki ma charakter, osobowość. Być może zmieniłbym opinię o Özge Yağız gdybym poznał ja bliżej. Chciałbym również nadmienić, że jestem gnostyckim antynatalistą czyli osobą, która uważa, że z duchowo-religijnego i filozoficznego punktu widzenia ludzka prokreacja jest niemoralna. W wielkim skrócie powiem, że żyjemy (jesteśmy uwięzieni) świadomie bądź nieświadomie w trójwymiarowej rzeczywistości czyli tzw. matrixie będącym pod kontrolą Złego Boga czyli Demiurga i jego współpracowników czyli archontów. Tematem tabu, który jest niestety przemilczany jest zjawisko prostytucji (seksu), a nawet kwestia masturbacji. Osobiście poznałem parę lat temu w sieci młodą Amerykankę, która została zawodową prostytutką. Chciałem ja odciągnąć od wykonywania najstarszego zawodu świata, ale nie udało mi się. Onanizm to również interesujący temat. Chętnie porozmawiałbym z otwartą i odważną osobą na temat reinkarnacji, duchowości, ezoteryki czy hedonizmu. Pozostawiam kontakt mailowy do siebie: [email protected]
Y
Yola60
Przepiękne widoki są w twej Turcji . ..ale nie działa prawo policja służba zdrowia opieka nad dziećmi taki oto wyłania się obraz Turcji z tych słynnych seriali...strach
O
Obiektywna
Ozge jest piekna,utalentowana aktorka. O ciaglym placzu prywatnie i w pracy pisze osoba z jej otoczenia? Nikt nikomu nie zabrania sie lansowac w mediach spolecznosciowych i na youtubie.
x
xyz
Co do jej gwiazdorstwa to mam wątpliwości, w Turcji jest b dużo młodych ładnych zdolnych aktorek. Prawdą jest że ma silne parcie na szkło , jej ustawione wywiady o niczym, jej nachalne lansowanie się w mediach społecznościowych i na youtubie. Jedyny jej atut to ciągły płacz .prywatnie i w pracy, może to jest sposób na życie wymuszanie różnych rzeczy. Swoją drogą filmy tureckie to gnioty agresja, podstęp i samo zło. Kto to kupuje za nasze pieniądze ?Promowanie badziewia i bylejakości
v
vit
Co płaczu OY to jest już w tym wprawiona, w każdym filmie płacze Co do wywiadu to przyznała że w filmie przysięga wszyscy jej pomagali reżyser, koledzy i oczywiście GD. Teraz rozumiemy dlaczego GD tak nieelegancko delikatnie mówiąc odnosił się do koleżanki z planu CT, żeby lepiej nie wypadła niż OY. Jej nowy film znowu zrobi klapę bo co kogo obchodzi rozwiedziona dziunia.
P
PAT 123
W artykule są dwa błędy. Po pierwsze serial ma tytuł BABA, po drugie produkuje go AY YAPIM, a nie MF YAPIM, a po trzecie emitować go będzie SHOW TV a nie FOX TV
b
basia
Na DIZI nie ma żadnych nowych filmów, czyżby to koniec tureckich seriali na tym kanale ?
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn