„Rolnik szuka żony 11”. Sebastian rzucił Katarzynę dla innej kandydatki! To z nią pojawi się w wielkim finale?

Redakcja Telemagazyn
Wideo
od 7 lat
Za nami przedostatni odcinek 11. edycji „Rolnik szuka żony”, w którym doszło do dość nieoczekiwanego rozstania Sebastiana i Katarzyny. Okoliczności, w jakich rolnik zakończył relację ze swoją kandydatką według jej samej, pozostawiały sporo do życzenia.

Sebastian z „Rolnik szuka żony” rzuca Katarzynę dla innej kandydatki!

Za nami przedostatni, 11. odcinek 11. edycji „Rolnik szuka żony”, w którym widzowie nie mieli prawa narzekać na nudę. Nie brakowało zarówno miłosnych uniesień, jak i bolesnych rozstań. Oprócz Wiktorii i Adama, swój związek zakończyli także Sebastian i Katarzyna. Okoliczności, w jakich ci drudzy zakończyli swój związek, zwłaszcza u Kasi wzbudził masę negatywnych emocji.

Sebastian rzucił Katarzynę dla innej kandydatki! To z nią pojawi się w finale „Rolnik szuka żony”?
Sebastian rzucił Katarzynę dla innej kandydatki! To z nią pojawi się w finale „Rolnik szuka żony”? materiały prasowe TVP

Już na początku odcinka Sebastian wyznał, że z jego relacji z Katarzyną nic nie będzie, gdyż jego zdaniem ona nie odnalazłaby się na jego gospodarstwie. To właśnie chęć zakończenia związku była powodem, dla którego rolnik nie zdecydował się na rewizytę u Kasi i zapoznanie z jej rodziną.

Spotkanie, na którym Sebastian poinformował Katarzynę o tym, że chcę zakończyć ich relację, nie odbyło się w najlepszej atmosferze. Wybranka rolnika była ewidentnie rozżalona jego decyzją i trudno było jej zrozumieć argument, że nie odnalazła by się na jego gospodarstwie. Gdy Sebastian powiedział jej, że podczas ostatniego wspólnie spędzonego weekendu rozczarował go brak zaangażowania Kasi w obowiązki na gospodarstwie, ta odpowiedziała:

To, że człowiek ma czasami gorszy dzień to oznacza, że trzeba się od razu rozstać? [...] Byłam mega zmęczona, strasznie dużo się działo, wcześniej miałam anginę. Widziałam już jego zachowanie, jego oschłość. Odcinało mnie to i dystansowało od niego. Taki był ten weekend. Zdystansowany.

Katarzyna nie mogła również zrozumieć, że zainteresowanie rolnika jej osobą trwało raptem 2-3 dni od jej wyboru, a później w jej oczach ten momentalnie się od niej zdystansował. Kandydatka rolnika również zdradziła, że od czasu jej powrotu do domu, Sebastian nie odzywał się do niej przez dwa tygodnie. Rolnik przyznał, że nie widział w tym problemu, skoro umówili się już wcześniej na spotkanie.

Spędzić tydzień czasu i się totalnie odcinać? Nie rozumiem tego nadal do końca. Nie życzę żadnej kobiecie takiego odcięcia - podsumowała rozżalona Katarzyna.

Sebastian przekonany o tym, że udało mu się rozstać z Kasią w dobrych stosunkach, przed kamerami programu zdradził, że... teraz zamierza zdzwonić do wcześniej odrzuconej Patrycji! Czy pojawi się z nią w finale już jako para? Tego dowiemy się już niebawem.

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź TeleMagazyn.pl codziennie. Obserwuj TeleMagazyn.pl

Komentarze 6

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

V
Vi.
Sebastian to żenujący facet. Nos do góry, Pani Kasiu. Była Pani najlepszą i najmądrzejszą kandydatką, a on potrzebuje uległej służącej.
M
Mat
Wg mnie Sebastian miał cały czas kontakt i rozmawiał z Patrycją, gdy była u niego Kasia. Widać to było po jego oschłości, znudzeniu, poddenerwowaniu i mówieniu cały czas, nawet przy rodzinie, że nic nie obiecuje i może im nie wyjść. Patrycja trzymała rękę na pulsie i knuli razem, a on czekał na wyjście kamer, żeby zamknąć temat Kasi.
K
Kazek
Patrycjo czy masz odrobinę honoru aby wiązać się z tym cwaniakiem.Tak jak Ciebie potraktował wcześniej to teraz miej ambicje i kopnij tego cwaniaku w stare zbuki. Stary cap szuka służącej do kuchni.
M
Mat
Wg mnie Sebastian miał cały czas kontakt i rozmawiał z Patrycją, gdy była u niego Kasia. Widać to było po jego oschłości, znudzeniu, poddenerwowaniu i mówieniu cały czas, nawet przy rodzinie, że nic nie obiecuje i może im nie wyjść. Patrycja trzymała rękę na pulsie i knuli razem, a on czekał na wyjście kamer, żeby zamknąć temat Kasi.
E
Ewelina
Bardzo szkoda Kasi,ale bardzo dobrze. On nie zasługuje na nią. Najmądrzejsza kobieta w tej edycji(żadnej nie obrażając). Tak miło słuchało się jej wypowiedzi, oczytana,ma bogaty słownik, mądrze wypowiadała się przed kamerą jak i przy stole że znajomymi...nie dziwię się, że byli nią oczarowani. Już wtedy po wypowiedziach rolnika było słychać,że on parobka potrzebuje, s nie mądrej kobiety na życie. Nie martw się Kasiu! Jesteś mądra, wspaniałą kobieta z czystą kartą i na pewno będziesz szczęśliwa, znajdziesz kogoś 🙂 pozdrawiam!
A
Antoni
Szukanie drugiej połowy przed kamerami dla mnie to dziwny pomysł. Bardzo dobrze postąpił kierowca co pracuje za granicą. U tej pani byłby tylko na gospodarce parobiem tolerowany przez nią i jej dzieci dopuki byłby zdrowy. Nic by tam do niego nie należało.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn