Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zostali rodzicami
Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zyskali popularność za sprawą programu "Rolnik szuka żony". Jedni z ulubionych uczestników 7. edycji natychmiast przypadli sobie do gustu, a także widzom, którzy do dziś śledzą losy zakochanej pary. Jakiś czas temu Marta i Paweł się pobrali, a 18 czerwca 2022 roku powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko - synka Adasia.
Marta Paszkin pokazała pierwsze zdjęcie z synem. Jak wspomina narodziny dziecka?
Po kilku dniach od narodzin synka, Marta Paszkin w końcu powróciła do domu. Z tej okazji uczestniczka 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" postanowiła opublikować na swoim koncie na Instagramie pierwsze wspólne zdjęcie z małym Adasiem. Przy okazji opowiedziała o tym, jak wspomina narodziny swojego pierwszego dziecka z Pawłem. Okazuje się, że sam poród odbył się w sposób naturalny, choć musiał on być wspierany oksytocyną. Obecnie zarówno ona, jak i mały Adaś cieszą się dobrym samopoczuciem.
Często pojawiało się w nich pytanie o samopoczucie i czy udało mi się urodzić, tak jak tego chciałam. No więc czujemy się dobrze, a poród był naturalny, ale wspierany oksytocyną- mimo sączenia się wód nie było postępu porodu (...) A tymczasem zajmuję się dalej karmieniem i tuleniem mojego chłopczyka - wyznała Marta Paszkin w opisie udostępnionego zdjęcia.
[instagram]https://www.instagram.com/p/CfHDBOOs4fH/[/instagram]
Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl
