"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia jest w ciąży? Jednak nie rozstała się z Łukaszem?

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia jest w ciąży"? Takie komentarze pojawiają się w internecie. Czy bohaterowie programu są nadal razem i będą mieli dziecko?

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży?

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od samego początku wzbudzili największe zainteresowanie widzów. Wydawało się, że najmłodsi uczestnicy programu TVN tworzą naprawdę zgraną parę. Dopiero co internauci wysnuli domysły, że Oliwia i Łukasz rozstali się, a już pojawiają się kolejne doniesienia na temat tej pary.

Okazuje się, że fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dowiedzieli się, że Oliwia jest w ciąży! Czyżby Oliwia i Łukasz wcale się nie rozstali i spodziewali się pierwszego dziecka?

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Przecież Oliwia jest w ciąży :D już od jakiegoś czasu w necie krążą takie informacje.

Na profilu mamy Łukasza pod zdjęciem ze ślubu pojawił się wymowny komentarz, w którym internauta gratuluje wnuczki lub wnuka, który niedługo pojawi się na świecie. Na razie ani mam Łukasza, ani młodzi małżonkowie nie odpowiedzieli na te komentarze. Czy domysły internautów się potwierdzą?

Pani Aniu gratuluje wnuka/wnuczki juz niedlugo :*

[instagram]https://www.instagram.com/p/B-S-31FDxaW/[/instagram]

Źródło: x-news

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

I
I
Potwierdzone info!!
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn