Natasza tym razem wybiera się do Los Angeles, gdzie artystka ma zaplanowane spotkania z najpopularniejszymi producentami i artystami Ameryki.
Podobnie jak w ramach pracy nad albumem Poland…Why Not, Natasza skomponuje i napisze wspólnie z amerykańskimi gwiazdami nowe utwory zarówno do wspomnianego projektu, jak również kolejne, już z myślą o swojej debiutanckiej płycie.
Jak informuje nas międzynarodowy manager Nataszy, pomysłodawca Poland…Why Not, oraz współzałożyciel Rokket Music - Brian Allan, Natasza spędzi kilka dni w Los Angeles, gdzie ma zaplanowane spotkania z kluczowymi postaciami międzynarodowego rynku rozrywkowego, m.in. z tak legendarnymi osobami jak Rob Cavallo, Jimmy Iovine, Don Grierson, Akon, Diane Warren, czy Linda Perry.
- Żaden inny artysta z Polski nie miał wcześniej tak wspaniałej szansy na spotkanie i współpracę ze śmietanką amerykańskiego rynku muzycznego. Polska to kraj z wieloma utalentowanymi ludźmi, którzy zasługują na to, aby poznał ich świat. Jesteśmy dumni z tego, że poprzez projekt Poland… Why Not możemy im pomóc osiągnąć międzynarodowy sukces - powiedział Brian Allan
Czy Natasza tym razem osiągnie sukces? O tym pewnie usłyszymy już niebawem.
Czytaj także:
Urbańska i Józefowicz chcą mieć drugie dziecko!?
Urbańska wyląduje w łóżku z Szycem!?
Koniec Dody w reklamie lodów- pałeczkę przejęła Urbańska!
