Polski serial Netfliksa pt. "W głębi lasu" to historia na podstawie popularnej powieści Harlana Cobena o tym samym tytule. W rolę Pawła Kopińskiego, czyli głównego bohatera wciela się Grzegorz Damięcki. Jakiś czas temu mieliśmy okazję porozmawiać z tym znakomitym aktorem. Zapytaliśmy go, jak wspomina współpracę z Netfliksem?
"W głębi lasu" to wielka przygoda dla mnie, właściwie można powiedzieć międzynarodowa. Nie chcę mówić, że zobaczyłem, jak zupełnie inaczej można podchodzić do takich dużych produkcji, bo to by wyglądało na to, że źle oceniam rzeczy, przy których pracowałem wcześniej, ale towarzyszyło temu coś takiego, taki rodzaj niezwykle pozytywnego napięcia... Właściwie w każdym pionie, o którym bym nawet nie pomyślał, pracowali zdeterminowani profesjonaliści gotowi zrobić coś w swojej dziedzinie najlepszego - rozpływa się w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl Grzegorz Damięcki.
"W głębi lasu" - 2. sezon jednak powstanie?
"W głębi lasu" zostało ciepło przyjęte przez wielu widzów, również tych zagranicznych. Ekranizacja bestsellerowej powieści Harlana Cobena znalazła się wśród najchętniej oglądanych seriali 2020 roku w Polsce. Niestety, kiedy widzowie zaczęli dopytywać o kontynuację, twórcy serialu, jak i sam Harlan Coben studzili ich emocje zapewniając, że to zamknięta historia.
Grzegorz Damięcki w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl sugeruje jednak, że to nie koniec historii Pawła Kopińskiego. W jakiej formie mogłoby powrócić na Netflix "W głębi lasu"? Sprawdźcie, co powiedział nam odtwórca głównej roli!
