"Wieczna miłość" odcinek 49. w piątek, 2.11.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv
Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) wciąż nie może poradzić sobie z tym, że dała się oszukać Emirowi (Kaan Urgancioglu). Próbowała powiedzieć o wszystkim Kemalowi (Burak Özçivit), ale powstrzymała ją Asu (Melisa Aslı Pamuk). Co teraz będzie?
W 49. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal i Nihan (Neslihan Atagül) uciekają z klubu, w którym szukali Karen. W samochodzie dochodzi między nimi do kłótni. Nihan zarzuca Kemalowi zazdrość. Kiedy następnego dnia dzwoni do Kemala okazuje się, że on je właśnie śniadanie z Asu. Tym razem to NIhan nie może powstrzymać swej zazdrości.
Tajemniczy mężczyzna wciąż szantażuje Emira. Mąż Nihan zlecił natomiast Banu (Çağla Demir), aby uwiodła Tarika (Ruzgar Aksoy). Zeynep spotyka się z Ozanem (Barış Alpaykut) i daje mu ramkę na zdjęcia w prezencie. Później wysyła do niego SMS prosząc, aby włożył do ramki zdjęcie, które mu zaraz wyśle, bo to jest jej ostatnia fotografia. Oznan widzi twarz Zeynep i latarnię morską w oddali. Domyśla się, że dziewczyna planuje samobójstwo! Emir dowiaduje się, gdzie jest Karen.
