"Wojenne dziewczyny". Michał Czernecki o sukcesie serialu: Nie mieliśmy dużej promocji, to nam wyszło na plus [WIDEO]

Adriana Słowik
"Wojenne dziewczyny" spodobały się widzom telewizyjnej Jedynki. Produkcja TVP odnotowała świetne wyniki i w przyszłym roku będziemy mogli oglądać 2. sezon. Co o sukcesie serialu mówi odtwórca roli Witka - Michał Czernecki? SPrawdźcie.

"Wojenne dziewczyny" okazały się sukcesem TVP. Serial w reżyserii Michała Rogalskiego między 1 marca a 30 kwietnia 2017 roku, oglądało średnio 2,59 mln widzów (dane serwisu Wirtualnemedia.pl). Nic więc dziwnego, że stacja zdecydowała się kontynuować opowieść o losach Irki (Marta Mazurek), Marysi (Aleksandra Pisula) i Ewki (Vanessa Aleksander). Co zdaniem Michała Czerneckiego stanowi o sukcesie "Wojennych dziewczyn"?

W porównaniu do niektórych konkurencyjnych produktów, które były mocno promowane, my nie mieliśmy aż takiej promocji, ale wydaje mi się, że to nam posłużyło Widzowie nie mieli przez to ani wygórowanych, ani zaniżonych oczekiwań - po prostu przyjeli nas z czystą kartą - powiedział nam aktor

Co jeszcze o serialu "Wojenne dziewczyny" powiedział nam Michał Czernecki? Sprawdźcie!

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn