Anna Dereszowska niczym prawdziwa diwa na planie programu „Jaka to melodia?”! Wyglądała obłędnie!

Michał Skuza
Anna Dereszowska to świetnie znana aktorka filmowa i serialowa, która ostatnio błyszczała rolą w „Lulu”. Ostatnio gwiazda pojawiła się na planie programu „Jaka to melodia?”, gdzie absolutnie zachwyciła!

Anna Dereszowska niczym prawdziwa diva!

Anna Dereszowska to jedna z najpiękniejszych, polskich aktorek, która w swojej filmografii ma naprawdę kultowe role! Jako „Lulu” zawładnęła sercami widzów Polsatu, a jej teksty z „Lejdis” przeszły do kanonu polskiej kultury. Nie wszyscy jednak wiedzą, że aktorka jest również znakomitą wokalistką! Ostatnio wystąpiła w programie „Jaka to melodia?”, gdzie absolutnie zachwyciła wyglądem!

Oprócz aktorki w programie pojawił się również doskonale znany Lou Bega. Dereszowska zaprezentowała się w trzech stylizacjach, każdej niezwykle efektownej. Gwiazda pokazała się między innymi w eleganckiej, satynowej sukni, w której wyglądała jak prawdziwa diva godna nagrody Grammy!

Zobaczcie w galerii jak wyglądała Anna Dereszowska!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn