"Bake Off - Ale ciacho! 5" odcinek 2. Surowe ciasto i surowi jurorzy. Odpadła Elżbieta Mazurkiewicz! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Redakcja Telemagazyn
W 2. odcinku 5. sezonu "Bake Off - Ale ciacho!" cukiernicy amatorzy przygotowywali brytyjski pudding oraz surowe ciasto. Kto tym razem został mistrzem wypieków, a kto musiał pożegnać się z programem?

"Bake Off – Ale ciacho! 5" w niedziele o godz. 15:15 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

W poprzednim odcinku z programem "Bake Off - Ale ciacho!" pożegnała się Karolina Kik. Uczestnicy piekli baby drożdżowe i domowe ciasta. Na początek 2. odcinka kulinarnego show TVP2 cukiernicy amatorzy musieli przygotować wytrawny pudding. Na przygotowanie brytyjskiej potrawy i dodatków dostali 1,5 godziny. W konkurencji technicznej uczestnicy musieli przyrządzić krem, domowy ser ricotta, a na koniec upiec pudding.

Przy klasycznych wypiekach łatwo jest zweryfikować uczestnika - ocenił Michał Bryś.

Gwiazdą konkurencji była oczywiście Ela. Uczestniczka miała spore problemy z wyrobieniem się w czasie, ale w trakcie zadania mogła liczyć na wsparcie koleżanek. Podczas degustacji jurorzy wybrali najlepsze puddingi. Na końcu stawki uplasował się Rafał. Wyróżniono danie Małgorzaty.

W konkurencji autorskiej uczestnicy zmierzyli się z surowym ciastem, czyli typowym amerykańskim "comfort food". Cukiernicy amatorzy musieli najpierw podpiec mąkę. Wśród 11. propozycji znalazły się m.in. lody, praliny, lizaki oraz ciasto z glazurą. Jurorzy stanęli przed trudnym wyborem. Gwiazdą wypieków tygodnia został Marcin Błański.

W 2. odcinku 5. edycji "Bake Off - Ale ciacho!" odpadła Elżbieta Mazurkiewicz!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

E
Eh
Już drugi raz dzięki wam dowiedziałam się kto opuścił program bez oglądania odcinka :/
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn