"Barwy szczęścia" odcinek 2715. w czwartek 15.12.2022 o godzinie 20:10, tylko w TVP2!
Stańscy niecierpliwią się, że śledztwo w sprawie Zaborskiego utknęło w miejscu i policja jest bezradna. Podkomisarz Kodur wyznaje jednak Brunowi, że ma pewien plan. Tymczasem mały Dobromir syn Karoliny i Rafała trafia nagle do szpitala z urazem głowy. Lilly zaprasza Justina na śniadanie i przeprasza za swoje zachowanie ostatniej nocy, gdy nagle go pocałowała. Resztę poranka chłopak spędza za to z Agatą i oboje świetnie się razem bawią.
Wangel próbuje namówić córkę na wspólną psychoterapię, gdy tylko Weronika odzyskuje w szpitalu przytomność. Dziewczynę odwiedza także Modrzycki, tym razem szczerze przepraszając za intrygi, których padła ofiarą. Jest także Sadowski, który próbuje przekonać młodą dziennikarkę, by wróciła do pracy.
„Barwy szczęścia" - o czym jest serial?
„Barwy szczęścia" to polski serial obyczajowy emitowany na antenie TVP2. Opowiada losy bohaterów zamieszkujących ulicę Zacisznej na osiedlu „Pod Sosnami” w Warszawie. Jest emitowany od 27 września 2007. Serial ten jest szóstym w kolejności najdłużej nadawanym serialem w Polsce. W 2012 roku zdobył Złotą Telekamerę, dołączając przy tym do grona polskich seriali posiadających tę nagrodę – "M jak miłość" i "Na dobre i na złe".
