"Dżentelmeni i wieśniacy" odcinek 6. Wilk morski i samiec alfa, czyli starcie żywiołów [WIDEO+ZDJĘCIA]

Redakcja Telemagazyn
W kolejnym odcinku „Dżentelmenów i wieśniaków” zderzą się żywioły ognia i wody. Warszawę opuści Przemek, a z Mrzeżyna do stolicy przyjedzie Jarek.

"Dżentelmeni i wieśniacy" odcinek 6. w czwartek, 5.10.2017 o godz. 22:30 w TTV!

"Dżentelmeni i wieśniacy" odcinek 6. w czwartek, 5.10.2017 o godz. 22:30 w TTV!

Warszawę na nadmorską osadę zamieni Przemek, były żołnierz jednostki specjalnej. Posiada cechy typowego samca alfa. Jest organizatorem szkoleń dla rekinów biznesu. W stolicy głównie pracuje, a wolne chwile spędza na ekstremalnych wyprawach od Kirgistanu po Alaskę oraz pisaniu książek science fiction. Twierdzi, że uwielbia wyzwania i poradzi sobie w każdych warunkach. Czy aby na pewno? Pewny siebie gentleman zmierzy się z jednym z najcięższych zawodów świata i stanie się rybakiem. Na kutrze nie tylko stawi czoła żywiołowi, zapachowi ryb i chorobie morskiej, ale także dowie się co łączy kobietę z flądrą. Poławiając bursztyny w morzu pozna ich prawdziwą cenę. Jak poradzi sobie z szybko rosnącą popularnością, którą zyskał swoim przyjazdem? Czy swoim urokiem zachwyci czy może zrazi lokalne piękności?

Z oddalonego 600 kilometrów Mrzeżyna do Warszawy przyjedzie Jarek. Powiedzieć, że jest rybakiem to za mało, bo wieśniak jest pasjonatem rybołówstwa i to jemu poświęca całe swoje życie i każdą ekstra zarobioną sumę. Żyje skromnie, w małym domku przypominającym letniskową bazę wypadową. W kranach ma słoną wodę, ale za to do pracy pływa łódką. Nieprzywiązujący wagi do pieniędzy Jarek, w Warszawie będzie mógł szybko, ale w ryzykowny sposób, zarobić sporą sumę. Czy podejmie wyzwanie? Próbując zrozumieć pracę gentlemana, dowie się czym różni się płyta główna komputera od dmuchanej lalki. Osmagany słońcem i wiatrem wilk morski w salonie medycyny estetycznej odkryje przed nami swoje drugie oblicze...

Podczas wymiany Przemek jako biznesmen dokona kalkulacji zysków i strat w jego własnym życiu i dojdzie do zaskakujących wniosków. Jarek w Warszawie przeżyje odrodzenie i spełni swoje rybackie marzenie. Czy obaj bohaterowie będą chcieli wrócić do swojego poprzedniego życia?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 18

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

o
ona
bardzo podobał mi się ten odcinek ,z przyjemnością obejrzałam. Panowie doszli do wniosku ,że RODZINA jest najważniejsza a nie skupianie się na sobie i swojej karierze w przypadku dżentelmena a wieśniaka na rozbojach.
T
Trep
Z dżentelmena taki wojskowy jak z koziej d... trąba
K
Katarsis
Jarosław to człowiek o dobrym sercu, szczerze pokazywał swoje emocje. Życzę mu wiele szczęścia
R
Rafał
Stawiajac na surwiwal dzentelmen padłby po 2 godzinach max a Wieśniak minimum po48h.Ogladajac odcinek gubiłem się ,który to dzentelmen a który Wieśniak.Wiesniaka brałem za dżentelmena a dżentelmena za wieśniaka .Ten kto nie kocha swoich dzieci i rodziny to jest Nikim
M
Martin
racja ten niby wojak to porazka
E
Ewa
Zgadzam się,wiesniak dużo bardziej wartościowy,poza tym strasznie irytują mnie Ci,,gentelmeni,,.Sztucznie,tacy mało męscy i większą uwagę poświęcają wizualizacji niż zabawie.
D
Dana
Wieśniak ma więcej klasy,meskosci i obycia.Dzentelmen i to jeszcze wojskowy,to porażka całkowita.
J
Jan
Ten z miasta bardzo nieobyty jak na dżentelmena,wiesniak facet z jajami i ogarnięty
R
Ruda
Najlepszy odcinek! Jarosław jest mega ? a dżentelmen to kawał wieśniaka ??
.
La unica persona
P
Pepe
Namiary na tą panią ?Jak się nazywa?
S
SRu
ten gościu ,,były żołnierz'' nie umie nawet kija od podbieraka trzymać a co dopiero karabin... żenada jaki z niego dżentelmen?
M
Maniek
Przemek Karda
J
Ja
Korzeniowski
G
Gość
Ktoś zna nazwisko?
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn