Gwiazdor „Na Wspólnej” porażony piorunem
Michał Malinowski to postać, która swego czasu była niezwykle popularna wśród widzów polskich serialu. 33-letni dziś aktor znany jest m.in. z roli Norberta Owczarka w serialu „Na Wspólnej”, Pawła Nowogrodzkiego z „Pierwszej miłości” czy Adama z filmu „Jak poślubić milionera”. To była jego ostatnia rola spośród polskich produkcji. Niedługo później Michał Malinowski zdecydował się porzucić świat polskiego show-biznesu.
Cztery lata temu Michał Malinowski postanowił wieść życie pełne przygód. Zbudował łódź i od tamtej pory opływa na niej świat. Okazuje się jednak, że nieraz musiał się liczyć z niebezpiecznymi sytuacjami. O jednej z nich opowiedział w najnowszym wywiadzie z cozatydzien.tvn.pl. Okazuje się, że dwa tygodnie temu na statku aktora działy się dantejskie sceny, a on sam został porażony piorunem! Na szczęście nie doznał on poważniejszych obrażeń.
Trochę tego było: nawet ostatnio całkiem sporo. Dwa tygodnie temu podczas jednej z burz, które złapały nas na otwartym morzu, poraził mnie piorun. Wysiadły światła nawigacyjne, a w rękę, którą trzymałem mokrą linę, poraził mnie prąd. Oprócz tego były niespodziewane szkwaly (burze), które wyrywały w środku nocy kotwicę i spychały łódkę na skały, były sieci rybackie zaplątane w śrubę, do których trzeba było nurkować na środku oceanu, żeby je wycinać, były rekiny, którym trzeba było wyciągać haczyki z paszczy, podejrzane łódki, które podpływały w środku nocy do mojej burty i śledziły mnie w niewiadomym celu przez dłuższy czas. Na morzu dzieje się dużo i dosyć często człowiek ma wrażenie, że jego życie jest zagrożone - wyznał w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl.
Co ciekawe, aktor dość lekko podchodzi do wszelkich niebezpieczeństw, jakie czyhają na niego na morzu. Jego zdaniem taka jest właśnie cena wolności.
Wierzę w to, że nie ma wolności bez ryzyka. I ja nie mam problemu z tym, żeby za tę wolność ryzykiem zapłacić - przyznał w tej samej rozmowie
Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl
