"Królowa jednej nocy" odcinek 1. Kartal poznaje Selin. Czy uda mu się ją uwieść? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Redakcja Telemagazyn
Ojciec Kartala został zamordowany.YouTube.com
Ojciec Kartala został zamordowany.YouTube.com
"Królowa jednej nocy" to serial opowiadający o Kartalu i Selin. W 1. odcinku dwoje głównych bohaterów poznaje się, jednak kobieta trzyma na dystans nowo poznanego mężczyznę. Czy Kartalowi uda się poderwać Selin?

"Królowa jednej nocy" odcinek 1. - TVP1, czwartek, 29 września 2016 godz. 18:35

"Królowa jednej nocy" odcinek 1. - TVP1, czwartek, 29 września 2016 godz. 18:35

"Królowa jednej nocy" to turecki serial, który będzie można oglądać w TVP1 od czwartku, 29 września. Produkcja tym samym zastąpi "Wspaniałe stulecie: Sułtankę Kosem". W roli głównej nowego serialu występuje Meryem Uzerli, którą widzowie znają ze "Wspaniałego stulecia", gdzie grała Hurrem.

CZYTAJ TAKŻE:
"KRÓLOWA JEDNEJ NOCY". NOWY TURECKI SERIAL OD 29 WRZEŚNIA W TVP1. O CZYM BĘDZIE? [WIDEO+ZDJĘCIA]
"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM". WIEMY, JAKI SERIAL ZASTĄPI TURECKI HIT! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 1. odcinku "Królowej jednej nocy" widzowie poznają historię kilkuletniego Kartala. Jego ojciec zostaje zamordowany przez Aziza (Ugur Polat) i jego wspólnika. Bandyta zabiera ze sobą małego Kartala i wychowuje go jako swojego syna. Z czasem Kartal staje się prawą ręką w biznesie Aziza, o co jest zazdrosny Mert (Burak Deniz) - rodzony syn mężczyzny.

Następnie akcja przenosi się kilkadzieści lat w przyszłość. Dorosły już Kartal (Murat Yilgrim) przyjeżdża w interesach do Grasse we Francji. Podczas biznesowego obiadu jego przyjaciel zaczyna podrywać kobietę siedzącą przy stoliku obok aż w pewnym momencie zjawia się tam Selin (Meryem Uzerli). Kartalowi odbiera mowę na widok pięknej rudowłosej. Niestety mężczyzna nie zdąża zamienić z nią słowa i później szuka jej po całym mieście. W końcu odnajduje ją w sklepie z porcelaną. Niestety próba poderwania kobiety spełza na niczym. Nie dość, że Selin jest zrażona wcześniejszym zachowaniem Emry (Deniz Celiloğlu), to Kartal robi bałagan w sklepie!

Kultura i rozrywka

Dalszy ciąg artykułu pod wideo ↓
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kartal jednak nie poddaje się i przynosi rosół przeziębionej matce Selin (Hürdem Reithmüller). Kartalowi w końcu udaje się przekonać do siebie piękną Francuzkę. Jak potoczy się ich znajomość?

Wzruszająca historia o miłości zastąpi "Sułtankę Kosem" w TVP1

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

A
Aga
A mnie siepodoba ruda czybrazowa dosyc mam zielinskiej glinki i tych z klanu dobrze mi sie prasuje przy tym serialu
S
Safiye
Ruda - bo pewnie pisał to mężczyzna - oni mają odwieczny problem z barwami i nie mają pojęcia czym jest odcień kasztanowy :-D
J
JJ
Aktor grający Kartala to Murat Yildirim , nie Yilgrim. Jego przyjaciel i kolega nazywa się Emre. A Seline jest właścicielką małej perfumerii "U Charlotte" w Grasse a nie sklepu z porcelaną. W dodatku nie jest ruda. Ma brązowy odcień włosów. Ludzie skąd wy czerpiecie takie nieprecyzyjne informacje. Za to reszta się zgadza.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn