MKTG SR - pasek na kartach artykułów

"Ślub od pierwszego wejrzenia" odcinek 7. Kolejne próby przed małżonkami. Kto ich nie przetrwa? [WIDEO]

Kamila Glińska
"Ślub od pierwszego wejrzenia" w poniedziałek w TVN!fot. TVN/x-news
"Ślub od pierwszego wejrzenia" w poniedziałek w TVN!fot. TVN/x-news
Niektóre pary są już po terapii małżeńskiej, u innych wszystko układa się samo. Komu wspólne życie zaczyna przeszkadzać, a które małżeństwo przetrwa kolejne próby? Sprawdź, co wydarzy się w 7. odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"!

"ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA" ODCINEK 7. W PONIEDZIAŁEK, 14.11.2016 O GODZ. 22:30 W TVN!

"ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA" ODCINEK 7. W PONIEDZIAŁEK, 14.11.2016 O GODZ. 22:30 W TVN!

Ostatnie wydarzenia w małżeństwie Ewy i Darka udowodniły, że nawet najpiękniejsze wesele nie gwarantuje niestety zupełnej zgodności małżonków. Przyjęcie tej pary obfitowało we wzruszenia, czułe gesty i wzajemny zachwyt sobą nowożeńców. W podróży poślubnej okazało się jednak, że Darek potrafi przekuć swój wrodzony spokój w cierpliwość i wyrozumiałość, a Ewa nawet, jeśli skora do histerii, to i tak chce zawalczyć o małżeństwo. Po terapii małżeńskiej z doktorem Piotrem Mosakiem, największym sukcesem byłoby wspólne zamieszkanie młodych małżonków. Jest nadzieja, że spokojna codzienność znów zbliży Ewę i Darka, a ogromne dziś obawy obojga, prysną w konfrontacji z bliskością i intymnością pary. To małżeństwo ma wyjątkowe szczęście, bo mama Darka jest zachwycona synową od pierwszych chwil, a rodzina Ewy oszalała na punkcie jej męża do tego stopnia, że nie wyobrażają już sobie rodzinnych uroczystości bez niego. Wsparcie bliskich, dobre rady doświadczonych rodziców i wyrozumiałość najbliższych mogą dać młodemu małżeństwu duże poczucie bezpieczeństwa, jeśli tylko Ewa i Darek zechcą z tego skorzystać.

Wszystko wskazuje na to, że Magda i Krystian są ze sobą zwyczajnie szczęśliwi. Z radością spędzają wspólnie czas, przyglądają się sobie z zaciekawieniem, rozmawiają bez skrępowania, troszczą się o siebie i bardzo chcą w końcu uwić gdzieś swoje gniazdko. Paradoksalnie, to wspólne pragnienie staje się powoli kością niezgody, a raz zasiany niepokój zaczyna systematycznie kiełkować w głowach nowożeńców. Może się wydawać, że każde z nich ma inny pomysł na wspólne mieszkanie. Dodatkowo, Magdę dręczy coś jeszcze. Czy to możliwe, że jest zazdrosna o męża? A może obawia się, że stabilność ich związku może być zagrożona i Krystian nie mówi jej całej prawdy? W takich sytuacjach nie warto zwlekać. By nie dopuścić do zaognienia konfliktu, trzeba szybko poprosić o wsparcie, kogoś, kto wie, jak pomóc dogadać się w małżeństwie i zrozumieć potrzeby drugiej strony.

Odkąd mąż zamieszkał u Natalii, jej życie nie zmieniło się znacznie, Jacek pozwala żonie na zupełną swobodę i stara się nie ingerować w jej przyzwyczajenia. Młoda kobieta nie chce rezygnować ze spotkań w gronie przyjaciół, zdecydowała też na takie spotkanie zaprosić Jacka, a on z entuzjazmem przyjął propozycję. Natalia nie jest już przecież singielką. Teraz jej przyjaciele powinni zaakceptować także jej męża. Czy Jacek odnajdzie się w nowym towarzystwie? Nowożeńcy od dnia ślubu dużo się śmieją. Oboje mają wyjątkowe poczucie humoru, które z pewnością nie raz pozwalało im wybrnąć z niezręcznych sytuacji. Czy jednak oboje pamiętają, że w małżeństwie nie da się zatuszować wszystkich problemów, śmiejąc się z siebie lub do siebie wzajemnie?

Dojrzałej rozmowy o planach i oczekiwaniach nie zastąpi przecież nawet najśmieszniejsza anegdota. Oby tylko wyciągnięte wnioski nie okazały się nieprzekraczalną przepaścią, ale skłoniły Natalię i Jacka do dalszej pracy nad związkiem i ich wspólną już przyszłością.

ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA - CZYTAJ TAKŻE:

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 8

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

B
Beta
Ludzie Ewa jest normalną kobieta która ma jakieś wymagania!! Dlaczego ją tak krytykujecie? Czy to dziwne,że kobieta oczekuje od dojrzałego faceta po 30-stce jakiegoś ogarnięcia życiowego??!!!! Przecież ten Darek to totalna porażka..TOTALNA...Na tej jego uczelni mają pewnie teraz niezłą" polewę" z niego-co za wstyd! Ewa nie jest jakąś miss,ale w to co ją ci "eksperci " władowali- współczuje.
P
Pola
Jesli ten caly program nie jest rezyserowany to bardzo wspolczuje Jackowi, ze taka kobiete spotkal na swojej drodze :( Natalia mega zakompleksiona. Jej gadanie o statusie itd. a sama bedac sekretarka, zachowuje sie jakby byla dyrektorka... Do tego to infnantylne nieodzywanie sie na rodzicow... Niby 29 lat, a bardziej jak glupia nastka... masakra
m
meatka
Chołpacy dajcie sobie sobie spokój z Ewą i Natalią.Nie będę się rozpisywać powiem krótko dramat.To co dla nich ważne nijak się nie ma do małżeńskiego życia.Magda i Krystian kibicuję Wam,macie szanse na dobry związek.Pamiętajcie tylko,że w małżeństwie podstawą jest zaufanie /to do Magdy/ i kompromis.To jest podstawa udanego małżeństwa.Sprawdzone przez wiele lat.
P
Przemek
Natalia sztuczna wywyzszajaca sie osoba ..Zle jej wroze zostanie stara panną I ten tekst : jestesmy z roznych srodowisk??? co to ma znaczyc??? Natalia Ty masz w rodzienie herb urodzials sie arystokratką?????Mamy xxi wiek ...że Tobie sie udalo kupic mieszkanie i zdobyc dobrze platna prace to nie znaczy ze zlapalas Pana Boga za nogiiiii Ogarnij sie babolu ..
B
Bratanek
Ewa ewidentnie ma problemy psychiczne. Niezrównoważona emocjonalnie kobieta, jedyna rada do Darka wiej, póki jeszcze czas.Natalia wyjątkowo ciężki charakter, nie potrafi z nikim się dogadać się (z rodziną, jak i nowym mężem). Kobieta mało kontaktowa, zamknięta w swoim świecie. Strasznie sztuczna. Już zachowanie na ślubie (ten głupi śmiech) powinien dać do myślenia. Niestety im dalej tym gorzej. Wyjątkowa kompromitacja.
i
iga
Dlaczego te kobiety Ewa i Natalia tak ponizaja tych facetow i czerpia z tego satysfakcje.Dziwie sie tym gosciom ze tyle znosza i nie trzasneli juz dawno drzwiami.Rozumiem ze podpisali kontrakt ale ja za zadne pieniadze nie dalabym sie tak ponizac i to jeszcze przed kamerami.Ewa jest chyba niezrownowazona psychicznie.Udzialem w tym programie z pewnoscia zamknela sobie mozliwosc stworzenia zwiazku.Kto tylko ja widzial w tv bedzie ja omijal z daleka.
o
onka
Też kibicowałam najbardziej parze Darek i Ewa - wydawali się najbardziej dobrani, wydawało się że zaiskrzyło - niestety z odcinka Ewa pokazuje oblicze zupełnie innej osoby, grającej na ludzkich emocjach, niestabilnej, nieograniętej, poplątanej emocjonalnie. Dla Darka byłoby lepiej od razu się uwolnić a nie wchodzić w związek z osobą tak toksyczną. Fajna jest para - Magda i Krystian. Życzę im szczęścia. A trzecia - nic z tego nie wyjdzie
A
Aniol
Ewa I Darek rany piekny slub.Bylam pewna ze beda najleprza para .Takich cierpliwychi cieplych mezczyzn coraz mniej na swiecie.Zycze Ewie ze obudzi sie z letargu I zobaczy jaki naprawde jest jej maz.Nie ma krolewiczow na bialych koniach Ewo .masz bardzo ciezki charakter ja podziwiam Darka za cierpliwosc.Ciesz sie zyciem I mniej dasaj bo jestes piekna kobieta I dostalas madrego spokojnego czulego meza pozdrawiam I trzymam kciuki za wszystkich.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn