"Taniec z gwiazdami". Jowita Przystał w brytyjskim "Strictly Come Dancing"! Kim jest piękna Polka?

Redakcja Telemagazyn
"Taniec z gwiazdami". Jowita Przystał w brytyjskim "Strictly Come Dancing"! Kim jest piękna Polka?
"Taniec z gwiazdami". Jowita Przystał w brytyjskim "Strictly Come Dancing"! Kim jest piękna Polka?
W osiemnastej edycji brytyjskiego programu "Strictly Come Dancing", czyli "Tańca z gwiazdami", wystąpi Jowita Przystał. Jest już dobrze znana publiczności w Wielkiej Brytanii.

Jowita Przystał w "Strictly Come Dancing"

26-letnia Polka dołączy do grupy profesjonalnych tancerzy, którzy wezmą udział w 18. edycji brytyjskiego "Strictly Come Dancing", czyli w polskiej wersji show "Tańca z gwiazdami" - taką informację podała Plejada.pl.

Tancerka w entuzjastyczny sposób podzieliła się tą informacją na swoim profilu instagramowym:

"Jeśli możesz coś wymarzyć, możesz to osiągnąć!". A więc stało się. Spełniło się moje największe marzenie. Żadne słowa nie opiszą tego, jak się teraz czuję, wciąż się szczypię sprawdzając, czy to rzeczywistość. Jestem niesamowicie podekscytowana tym, że W KOŃCU mogę się z wami podzielić informacją, że dołączam do rodziny "Strictly Come Dancing 2021" i nie mogę się już doczekać, kiedy zostawię na tym parkiecie moje serce i duszę.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CRgMUcmMAMs/\[/instagram]

Jowita otrzymała mnóstwo pozytywnych komentarzy, m.in. takie:

Tak się cieszę twoim szczęściem.

Ta dziewczyna zatrzęsie salą.

TAK DZIEWCZYNO, DALEJ!

Witamy w rodzinie kochana!

O mój Boże! Właśnie zobaczyłam tego newsa! Tak bardzo się cieszę i nie mogę doczekać programu.

Ucieszył się również Michał Piróg:

????????❤️

Jowita Przystał urodziła się w Czeladzi w Zagłębiu Dąbrowskim. Od szóstego roku życia uczęszczała na lekcje tańca. Jest mistrzynią Polish Open Latin 2014. W tym samym roku wystąpiła razem ze swoim chłopakiem Michałem Dalinczukiem w programie "You Can Dance", a potem w "Mam talent!". W 2015 roku zakończyła karierę turniejową i dołączyła do zespołu tanecznego "Burn The Floor", w którym pracowała przez cztery lata. W 2019 roku przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii.

Polka jest dobrze znana w UK - w 2020 roku ona i Dalinczuk wygrali taneczny turniej "The Greatest Dancer" na antenie BBC One. Jowita i Michał są razem od ośmiu lat, a poznali się podczas obozu tanecznego w Krakowie.

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
Tymczasem Polsat podał już skład tancerzy na naszą jesienną edycję. Szkoda, że o tym jeszcze tu nie napisano. Będą to: Stefano Terrazzino, Rafał Maserak, Michał Bartkiewicz, Jacek Jeschke, Jakub Lipowski, Baulina Biernat, Janja Lesar, Wiktoria Omyła, Hanna Żudziewicz i Lenka Klimentova. Fajny skład. :)
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Największy koszmar Duygu spełnia się na jej oczach! Yagmur tryumfuje

Największy koszmar Duygu spełnia się na jej oczach! Yagmur tryumfuje

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn