Wielu obserwatorów bacznie wypatrywało Weroniki Rosati na gali rozdania Telekamer Tele Tygodnia 2020, jednak aktorka niestety nie pojawiła się w Teatrze Polskim w Warszawie. Widzowie mogli się zastanawiać, czemu główna bohaterka "Zawsze warto" nie pojawiła się u boku swoich koleżanek, lecz odpowiedź okazała się prostsza niż można było się tego spodziewać!
Weronika Rosati musiała zostać w domu, gdyż opiekowała się dzieckiem! Aktorka na swoim InstaStory napisała, czemu nie było jej na gali i pogratulowała całej ekipie "Zawsze warto"!
"Zawsze warto" okazało się najlepszym serialem w plebiscycie Telekamer Tele Tygodnia 2020. Konkurencja nie była łatwa, bo serial Polsatu zmierzył się m.in. z hitową produkcją TVP pt. "Stulecie Winnych", ale finalnie to polsatowska produkcja okazała się lepsza! Julia Wieniawa oraz Katarzyna Zielińska nie kryły radości z triumfu i od razu ze sceny zapowiedziały, że 2. sezon "Zawsze warto" na antenie Polsatu pojawi się już w marcu!
