MKTG SR - pasek na kartach artykułów

"The 100" sezon 6. Clarke i inni na obcej planecie. Znamy pierwsze spoilery! [CO SIĘ WYDARZY]

Redakcja Telemagazyn
fot. screen/youtube
fot. screen/youtube
Finał 5. sezonu "The 100" okazał się dla widzów ogromnym zaskoczeniem. Nikt nie mógł przewidzieć tego, co spotkało dolinę oraz ostatnich mieszkańców Ziemi. Tuż po premierze 13. odcinka twórcy serialu zdradzili, co wydarzy się w 6. sezonie "The 100". Uwaga na spoilery!

"The 100" odcinek 13. w środę, 15.08.2018 na Netflix - sprawdź program tv

program tv

Ostatni odcinek "The 100" pozostawił widzów w stanie oszołomienia - Ziemia znów uległa nuklearnemu skażeniu, a Clarke, Bellamy i ich towarzysze uciekli na pokładzie statku kosmicznego. Postanowili zapaść w trwający dziesięć lat sen w nadziei, że gdy się obudzą, planeta będzie już nadawać się do zamieszkania.

Co wydarzyło się w finale "The 100"? Uwaga, spoilery!

Wiemy już, że bohaterowie odzyskali przytomność nie po dziesięciu, ale po stu dwudziestu pięciu latach. Sprawili to Harper i Monty, którzy nie poddali się hibernacji i czuwali nad pozostałymi. Kiedy stało się jasne, że mimo upływu czasu Ziemia nadal pozostaje skażona, postanowili ruszyć w kierunku innej, nadającej się do zamieszkania planety. Clarke i Bellamy obudzili się za sprawą Jordana, syna Harper i Monty'ego.

Showrunner Jason Rothenberg zdradził, że w trakcie prac nad scenariuszem nie miał jeszcze pewności, czy serial zostanie przedłużony o 6. sezon. Dlatego zakończył finałowy odcinek cliffhangerem, który może równie dobrze posłużyć za epilog do całej historii. Teraz, kiedy wiemy już, że powstanie 6. sezon "The 100", możemy spekulować, co czeka Clarke i jej przyjaciół w nadchodzących odcinkach.

Co Clarke odnajdzie na nowej planecie?

Pierwsze spoilery do 6. sezonu "The 100" przynoszą wiele niespodzianek. To nowy początek, od tego momentu może wydarzyć się absolutnie wszystko. Może przeniesiemy się do innego wymiaru albo cofniemy się w czasie do samego początku tej historii - stwierdził Rothenberg.

Z całą pewnością Clarke i reszta ocalałych wylądują na nowej planecie. Czy znajdą tam inteligentne formy życia? Rothenberg uniknął odpowiedzi na to pytanie, ale przyznał, że przeszło mu to przez myśl. Możemy więc spodziewać się jakiegoś rodzaju walki z tubylcami - na planecie powinni pozostawać przybysze z misji Eligius III. A może jednak nie? Może nowy sezon upłynie w pokojowej atmosferze?

Wraz z przejściem do innego świata chciałem rozpocząć nową opowieść - powiedział Rothenberg. - Pierwsza część doczekała się już swojego zamknięcia i teraz mamy przed sobą nowe przygody z bohaterami, których zdążyliśmy już pokochać. To będzie szalone, wspaniałe, piękne i zupełnie, zupełnie inne niż wszystko dotąd.

Być może więc Bellamy i reszta wcale nie stoczą walki z mieszkańcami planety? Może czekają ich naukowe odkrycia, wyprawy na najbliższe ciała niebieskie i tworzenie nowego społeczeństwa od zera? A może po wylądowaniu zastaną szczątki załogi Eligius III, a ich pierwszym zadaniem w nowym domu będzie odkrycie, kto zabił przybyszów z Ziemi?

Kim jest Jordan?

Nie wolno nam zapominać, że w "The 100" pojawił się nowy bohater. Czy Clarke i Bellamy będą umieli stworzyć z nim bliską więź? A może Jordan okaże się zdrajcą, który wcale nie działa na rzecz ocalałych Ziemian?

Jordan jak dotąd miał kontakt jedynie z Montym i Harper. Nie zna nikogo innego, nie jadł prawdziwego jedzenia, nie stanął jeszcze oko w oko ze śmiercią. To będzie fascynujące, Jordan rozpocznie nowy sezon jako niewinny i ciekawy świata człowiek. Przekonamy się, czy pozostanie taki, gdy przyjdzie mu żyć wśród ludzi wprawionych w zabijaniu - mówił Rothenberg o nowej postaci.

Z pewnością każdy z bohaterów inaczej zareaguje na Jordana. Murphy spróbuje go przeciągnąć na swoją stronę, a Bellamy i Clarke zachowają się jak opiekuńczy wujek i ciocia, strzegący chłopaka przed niebezpieczeństwem.

"The 100" sezon 5. odcinek 13. zwiastun:

O serialu "The 100"

Serial jest emitowany od marca 2014 roku i stanowi adaptację książki "Misja 100" Kass Morgan. Jego akcja rozpoczyna się sto lat po nuklearnej apokalipsie, która zniszczyła Ziemię. Ludzkość przeniosła się na stację kosmiczną - teraz setka ocalałych powraca na planetę, aby sprawdzić, czy nadaje się ona do życia.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 33

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Q
Qqq
Takiego zakończenia się nie spodziewałam, jestem ciekawa co wydarzy nie na ".... planecie", co ich tam spotka. I ten chłopak J..... ciekawe czy wszyscy go zaakceptują i jak on sobie poradzi. Ostatni sezon był najlepszy właściwie wszystkie były MEGA. Niesamowite zwroty akcji, jak trudne a zarazem ważne jest podejmowanie decyzji.Nie ukrywam B+C=love , ale zobaczymy jak to bedze.Serial polecam w 100%
c
czaha
z tego hundred zostało trzech a pizze ciągle dowożą
M
Mariooo
Powiem tak, włączyłem ten serial na Netflix tylko po to bo chciałem cos obejrzeć dłuższego, szukałem jakiegoś dobrego serialu( przy okazji polecam Suburra - petarda) No i po obejrzeniu pierwszego odcinka miałem mieszane uczucia ale pomyślałem ze zobaczę dalej i muszę Wam powiedzieć ze dziennie oglądałem po 6 odcinków tak mnie wciągnęło:) Dawno nie oglądałem tak dobre serialu z podziałem ba tyle ról, zagwostek itp. Chyba miałem tyle wiece bezcześcić niż inni ze juz było pełne 5 sezonów na Netflix. Zakończenie 5 sezonu Super wskazujące na koniec serialu aż tu nagle:) czekam na 6 sezon!!!
G
Gość
Niech Lexa wroci :(( najlepszy bohater jaki był szkoda ze jej nie ma sezon 5 miazga
C
Czak
Clark nie będzie nigdy z Bellamy bo jest lesbijką
A
Agatka
Super super najlepszy serial ostatnich lat, jeżeli chodzi o przygodę itd. Polecam z całego serca!
l
lol
kiedy bedzie 6 sezon?
E
Elo
Super by było gdyby w 6 sezonie pojawiła się lexa, chociaż jako wspomnienia clark❤
S
Stacho
Książka o niebo lepsza jest:D
G
Gość
nie powiem dobry serial dobry ale bellami nie będzie z clark 5 sezon kozacki tak jak cała reszra . czekam na ten 6 sezon co bedzie na tej 2 planecie i jestem ciekawy czy jeszcze wrocą na ziemie ktora została zniszczona czy juz poprostu osiedla sie na naowej planecie . pozdrawiam wszystkich co to czytaja ne i ''łokiec pięta bicek barki szosty sezon jest jak z bajki ''
N
Nieznajoma
Aaaaa Mam nadzieje że w 6 sezonie Clarke i Bellamy bedą razeeem Oni tak do siebie pasują?
B
Bartek
Sezon 5 byl swietny, akcja byla straszie nieprzewidywalna, co chwile zaskakujace zwroty akcjj trzymajace ciagle w napieciu i ten glód obejżenia kolejnego odcinka. 10/10
f
fanka bellamiego i clarke
BLAGAM ABY CRARKE BYLA Z BELLAMIM!!!! ONI STRASZNIE DO SIEBIE PASUJA
K
Ktoś
Mam nadzieję w 6 sezonie na to że bellamie i clark w końcu będą razem ?
K
Ktoś
Mam nadzieję w 6 sezonie na to że bellamie i clark w końcu będą razem ?
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn