"Warsaw Shore - Oglądaj z Trybsonami" w letniej ramówce MTV Polska

Redakcja Telemagazyn
MTV Polska szykuje coś nowego na lato. "Warsaw Shore" będzie można oglądać z Elizą i Trybsonem!

W programie "Warsaw Shore - Oglądaj z Trybsonami" Eliza Wesołowska i Paweł Trybson Trybała komentować będą odcinki trzeciej edycji "Warsaw Shore".

W każdym z odcinków nowego programu uczestnicy pierwszej edycji "Ekipy z Warszawy" oglądać będą po raz pierwszy jeden odcinek trzeciej odsłony tego reality-show i komentować go na gorąco. Na ekranie pojawią się także inni uczestnicy "Warsaw Shore", w tym np. Mariusz "Śmietana" Śmietanowski.

CZYTAJ TAKŻE:
JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ ŚLUB UCZESTNIKÓW "WARSAW SHORE"? [WIDEO]
ELIZA Z "WARSAW SHORE" NA SCENIE "DZIEŃ DORBY TVN" [WIDEO]

"Warsaw Shore - Oglądaj z Trybsonami" będzie miał 12 odcinków, a pomysł na program wziął się z tego, że Eliza i Trybson to jedni z najbarwniejszych i najbardziej rozpoznawalnych uczestników "Warsaw Shore". Program będzie nadawany od 21 czerwca w każdą niedzielę o godz. 23.00. Ostatni odcinek 3. sezonu "Warsaw Shore" MTV Polska pokaże 14 czerwca 2015 r. Po wakacjach będzie można obejrzeć jeszcze sześć dodatkowych odcinków programu.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

w
wshore
Wshore.bo.pl
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn