"Wataha". Premiera 2. sezonu jednocześnie w 19 krajach! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Krzysztof Połaski
fot. Krzysztof Wiktor / materiały prasowe telewizji HBO
fot. Krzysztof Wiktor / materiały prasowe telewizji HBO
Po raz pierwszy w historii europejskiego HBO premiera serialu produkcji HBO Europe – Watahy odbędzie się równocześnie w 19 krajach! Premiera drugiego sezonu Watahy w HBO odbędzie się w niedzielę, 15 października o godz. 20.10, a powtórka w HBO3 o godz. 21.00. W weekend 14 i 15 października kanał HBO wraz z pierwszym odcinkiem "Watahy" będzie odkodowany. Dwa odcinki serialu będą dostępne w dniu premiery od rana w serwisie HBO GO.

Akcja serialu rozpoczyna się cztery lata po wydarzeniach pierwszego sezonu. Pogranicze jest niespokojne, coraz więcej ludzi nielegalnie przekracza granice, a Straż Graniczna funkcjonuje pod ogromną presją. Po odkryciu makabrycznej zbrodni na granicy prokurator Dobosz (Aleksandra Popławska) otrzymuje zadanie poprowadzenia śledztwa i pełna obaw wraca w Bieszczady.

Rebrow (Leszek Lichota), ścigany przez wymiar sprawiedliwości, ukrywa się w bieszczadzkiej głuszy. Zmaga się z dziką naturą, a kontakt utrzymuje tylko z dwojgiem przyjaciół – Łuczakiem (Jacek Lenartowicz) i Martą (Anita Jancia-Prokopowicz). Wszystko zmienia się, gdy w jego kryjówce pojawia się nielegalna imigrantka – Alsu (Anna Donchenko).

Drugi sezon, składający się z sześciu odcinków, ponownie przeniesie widzów w Bieszczady, które tym razem pokażą swoje mroczniejsze i bardziej dzikie oblicze. Zdjęcia były realizowane przez pięć miesięcy od października do lutego w kilkudziesięciu lokalizacjach w Bieszczadach w Polsce, ale także na Ukrainie, niejednokrotnie w bardzo trudnych warunkach.

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

n
niezadowolony
Informacja o odkodowaniu HGO jest nieprawdziwa. To ściema
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn