Królowa polskich seriali - Ilona Łepkowska. Co u niej słychać?
Gdy parę lat temu tragiczna śmierć dotknęła Hankę Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska), mówiło się o tym, że to kara za chęć odejścia z serialu. Podobno, gdy Ilonie Łepkowskiej nie spodobała się decyzja aktorki, zaplanowała jej dość komiczną śmierć w kartonach. Czy to prawda? Nie wiadomo, natomiast scenarzystka uchodziła za cesarzową na planie seriali, za które odpowiadała. Sam fakt, że nie będąc aktorką, była równie znana co gwiazdy jej produkcji o czymś świadczy.
Przez lata spod jej ręki wychodziło prawdziwe perły i hity srebrnego ekranu. Odpowiadała ze scenariusz "M jak miłość", "Barw szczęścia", "Na dobre i na złe", "Korona królów" i wiele innych.
Ilona Łepkowska i Małgorzata Kożuchowska znowu razem
Wiele ciętych słów i ostrych opinii mocno wyrobiło jej markę przez lata. Jednak, gdy w roku 2021 pojawiły się informacje o ponownej współpracy z Małgorzatą Kożuchowską, było to sporym zdziwieniem. Mimo niesnasek z przeszłości, scenarzystka powierzyła aktorce główną rolę w swojej najnowszej produkcji. Film "Zołza", na podstawie książki Łepkowskiej "Idealna rodzina", miał premierę we wrześniu 2022. Jest on swego rodzaju dowcipną autobiografią autorki. Obok Kożuchowskiej, w filmie wystąpił Artur Żmijewski, z którym scenarzystka pracowała przez lata na planie "Na dobre i na złe".
Właśnie trwają zdjęcia do filmu „Dewajtis”, który opowie o młodości Adama Mickiewicza. To właśnie Ilona Łepkowska ze swoim zespołem odpowiada za scenariusz do tej produkcji.
No pani Małgorzata Kożuchowska to świetna aktorka i na pewno będzie umiała zamienić się w Zołzę
Powodzenia ????
Gratulacje, będzie petarda! - to niektóre z komentarzy pod postem
Ciekawe jak ta współpraca będzie wygląda na ekranie.
W galerii zobaczycie jak zmieniała się przez lata i jak wygląda teraz
Zobacz prace artystów sztuki współczesnej z całej Polski
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
- Te popularne seriale wracają na ekrany tej jesieni. Sprawdź, co o nich wiesz - QUIZ
- Nowa żona Ronaldo: czwarta i młodsza od niego o 14 lat. Takie było ich wesele [WIDEO]
- Nowy "Znachor" to najlepsza ekranizacja w historii? Tym się różni od starego klasyka
- Trzyosobowa rodzina zginęła w wypadku na A1. Wiadomo, z jaką prędkością pędziło auto