CZYTAJ TAKŻE:
KLĘSKA OPRAH WINFREY
DROGIE POŻEGNANIE OPRAH WINFREY
W medialnym imperium Oprah Winfrey znajdują się nie tylko audycje, w których występuje osobiście. Ma jeszcze prawa autorskie do wielu innych, w których się nie pojawia... Należą też do niej stacje telewizyjna i radiowa oraz kolorowy magazyn... Wszystko to przyniosło jej w minionym roku 165 milionów dolarów!
CZYTAJ TAKŻE:
MŁODOŚĆ KRÓLUJE NA LIŚCIE PŁAC
OPRAH WINFREY ZIMNA JAK LÓD
Na drugim miejscu na liście zarobków znalazł się reżyser Michael Bay, który dzięki opowieściom o Transformersach zarobił 160 milionów dolarów. O ile można się spodziewać, że Oprah Winfrey utrzyma swój poziom zarobków także za rok, to w przypadku Baya jest to mało prawdopodobne. Przede wszystkim dlatego, że jego najnowszą produkcją jest film niskobudżetowy, który nie zarobi tyle, co "Transformers..."
Na trzecim miejscu znalazł się Steven Spielberg - 130 milionów dolarów, zaś za nim producent "Piratów z Karaibów" Jerry Bruckheimer - 115 milionów.

DŁ - Spektakl "Korepetycje z Miłości" w Tetrze Powszechnym
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl
- Fryzjer gwiazd przyjrzał się "sianowatym" włosom Liszowskiej. Ma dla niej cenną radę
- Usadzili Romanowską przy Dowborze! Byli dla siebie tak niemili, że widać na ZDJĘCIACH
- Kinga Rusin wróci do "Dzień dobry TVN"?! Tylko u nas sensacyjne szczegóły
- Ekspertka o piosence Gardias: "W studiu można zdziałać cuda". Mocne słowa!