"Pierwsza miłość" odcinki 2745-2749 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv
W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Melka (Ewa Jakubowicz) odwiedza Pawła (Michał Malinowski) w pracy. Sabina (Urszula Dębska) podejrzewa, że Melka na powrót chce się do niego zbliżyć.
Melka, bojąc się zdemaskowania, wymyśla karkołomne kłamstwo. Wciąga w nie partnera z pracy. Robi sobie z nim romantyczne zdjęcia i wrzuca do sieci. Fotografie trafiają do Pawła, który zaczyna być zazdrosny! Dzwoni do Melki i pyta, czy wie, że jej nowy partner jest żonaty!
Kiedy Melka orientuje się, że Paweł kupił bajeczkę, że teraz spotyka się z Huberte, szykuje się do kolejnego etapu. Ma nadzieję jeszcze bardziej zbliżyć się do Pawła. Wymyśla przewrotny fortel. O co chodzi? Przekonamy się już wkrótce!
"Pierwsza miłość" - zwiastun:
Premiery nowych odcinków 2745-2749 "Pierwszej miłości" od poniedziałku, 22.10.2018 na antenie Polsatu - sprawdź program telewizyjny
