"Policjantki i policjanci". Policyjny rap! Gwiazda serialu TV4 w autobiograficznej piosence [WIDEO+ZDJĘCIA]

Krzysztof Połaski
fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
Mariusz Węgłowski – w hicie Czwórki "Policjanci i Policjantki" grający uwielbianego przez widzów Białacha, twardziela o gołębim sercu – teraz daje się poznać od nieznanej wielu telewidzom strony. Węgłowski – były policjant-antyterrorysta, obecnie aktor i muzyk – nagrał popowo-rapowy utwór, którego tekst oparty jest na jego własnych przeżyciach!

"POLICJANTKI I POLICJANCI" SEZON 6. ODCINEK 1. W PONIEDZIAŁEK, 27 LUTEGO, O GODZ. 19:00 W TV4!

"POLICJANTKI I POLICJANCI" SEZON 6. ODCINEK 1. W PONIEDZIAŁEK, 27 LUTEGO, O GODZ. 19:00 W TV4!

Rapujący policjant to prawdziwy ewenement – rap kojarzymy zwykle z muzyką gangsterów – ale jedni i drudzy na co dzień mają do czynienia z brutalną rzeczywistością, a ich światy, tocząc nieustanną walkę, ciągle się przenikają. Ja wybrałem świadomie, ale zdaję sobie sprawę, że gdyby pewne rzeczy potoczyły się inaczej, mógłbym znaleźć się po tej drugiej stronie mówi Mariusz.

W powstanie utrzymanego w policyjno-gangsterskim klimacie teledysku, wyreżyserowanego przez Jakuba Miszczaka, głównego reżysera "Policjantek i Policjantów" (a także m.in. takich hitów jak "Ojciec Mateusz") zaangażowana była praktycznie cała ekipa serialu, niekoniecznie w typowych dla siebie rolach - na ekranie pojawił się m.in. scenarzysta "Policjantek..." i autor powieści kryminalnych, Błażej Przygodzki. W scenach bokserskich wystąpił sam Mariusz, który prywatnie, podobnie jak jego serialowy bohater, Białach, trenuje boks i sztuki walki.

Najnowszy, szósty już, sezon "Policjantek i Policjantów" będzie można oglądać od 27 lutego na antenie Czwórki - teraz, w odpowiedzi na oczekiwania widzów, już pięć razy w tygodniu: od poniedziałku do piątku o godz. 19. W nowych odcinkach pojawią się nowe postaci, a w życiu ulubionych bohaterów fanów serialu nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia – to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy. W nowym sezonie do pierwszoplanowej obsady – w składzie: Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Wojciech Sukiennik, Magdalena Wróbel, Honorata Witańska – dołączy Paweł Monsiel. Poszerzy się także grono drugoplanowych postaci.

Serial obyczajowy "Policjantki i Policjantki", emitowany w Czwórce od jesieni 2013 roku i produkowany przez firmę ATM Grupa S.A., z sezonu na sezon gromadzi coraz większą widownię. Ostatnią serię śledziło średnio 1,6 mln widzów, przy udziałach w rynku przekraczających 11%, a rekordowy odcinek, który obejrzało 2,3 mln osób uzyskał ponad 15% udziału w rynku. Nominowany po raz kolejny do Telekamer, serial zajął w tym roku drugie miejsce w tym największym w Polsce plebiscycie.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 13

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

x
xxxxxx
Teledysk ktorego sie slucha z przyjemnoscia jest super szacun
M
Momo
Lolo jak ci cos nie pasuje to wyżal sie matcea nie niszczysz internet swoimi komentarzami a teraz ten co lubi kartofle przed ciebie nie bedzie chcial ich jesc
B
Beata
Fajny teledysk .Taka powinna byc policja . W policji sa rozni ludzie i bohaterzy i typowi co rzna cwaniaka tylko do slabszych ,nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka.
G
Gość
Dla mnie to żenujący teledysk. Jak można nagrać tak frajerski klip. Oczywiście pokazuję jak naprawdę działa nasza służba. Nie ma szacunku dla ludzi. Czym winni są postronni ludzie tu oczywiście dziecko i żona. Wpadają do domu i z buta człowieka. Gratulację.
C
Czarnota
Spoko,teledysk
A
Arek
Mariusz [wulgaryzm] muzyka. Robisz to co lubisz i darzysz do marzeń. Chciałbym poznać cię osobiście.
m
mimi
Do LOLO POWIEM CI TAK ; GDYBY NIE WIEŚ NIE MIAŁBYŚ CO JEŚĆ.CHYBA SAME LISCIE Z DRZEW JESZ
j
jo :)
nie pisze kometarzy na necie - ale WOW :] masakra ten to zyskal fanow TV4 Rules :] hahahahaa co z ZENADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
m
maja
jakiś plebs pisze negatywny komentarz - zakompleksiony albo leniwy i zakomplksiony ??
M
Maja
Jakiś obrzydliwy typ "Lolo" napisał komentarz bez zerknięcia w lusterko i dokładnej lustracji swojej "buziuchny". Gdyby to uczynił, natychmiast przyszłaby refleksja.
K
Koman
Od wiesniak ma sie za miastowego.a do obory krowy doic.lolo jestes burak ,pewnie wygladasz jak burak.szkoda ze nie jestes tak smaczny i zdrowy jak burak
K
Koman
Od wiesniak ma sie za miastowego.a do obory krowy doic.lolo jestes burak ,pewnie wygladasz jak burak.szkoda ze nie jestes tak smaczny i zdrowy jak burak
L
LOLO
O WŁAŚNIE TAKIE SWOJSKIE MORDY IM CHODZI W SERIALACH CZYM WIĘCEJ KARTOFLI TYM WIECEJ WIDZÓW , POPATRZCIE NA ICH RYJE TYPOWE DLA WIESNIAKÓW CO SIĘ Z BIDY WYRWALI BY POCZUĆ MOC HEHHEHEHH ---- STÓJ BO AJ JEST JANEK BONK JASKO BONK
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn