"Przysięga" odcinek 330. Reyhan znika z domu. Emir chce śledzić każdy jej ruch! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kamila Glińska
Emir martwi się o Reyhan, która wciąż cierpi po śmierci Gulsum. W 330. odcinku "Przysięgi" Reyhan zniknie z domu, co bardzo zdenerwuje Emira. Sprawdź, co się wydarzy w 330. odcinku serialu "Przysięga".

"Przysięga" odcinek 330. w środę, 13.01.20201o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

program tv

Zachowanie Reyhan (Özge Yagiz) niepokoi Emira (Gökberk Demirci). Z kolei Oya (Gözde Gündüzlü) przyszła do Narin (Yağmur Sahbazova) i zarzuciła jej złamanie swojej obietnicy.

W 330. odcinku serialu "Przysięga" Kemal (Can Verel) i Narin są świadkami na ślubie chorej kobiety. Przypominają sobie, że też byli razem szczęśliwi, a teraz muszą się rozstać. Talaz ma dość Cemre i kupuje jej telewizor, żeby się czymś zajęła.

Reyhan wychodzi sama na grób Gulsum (Hilal Anay). Emir martwi się o nią i wpada w popłoch. Dowiaduje się od Melike, że Reyhan miała iść na uczelnię. Emir wie, że Talaz i Cemre (Ceyda Olguner) są na wolności, więc zaniepokojony rusza na poszukiwania. Ma pretensje, że Reyhan znika bez słowa. Ona jest zła, że musi się tłumaczyć. Emir postanawia w tajemnicy zainstalować w telefonie żony specjalną aplikację, która pozwoli mu kontrolować lokalizację.

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Oczu od Katarzyny Dąbrowskiej oderwać nie możemy! Zachwyciła!

Oczu od Katarzyny Dąbrowskiej oderwać nie możemy! Zachwyciła!

Znamienite gwiazdy na gali. Alicja Węgorzewska to kwintesencja stylu i klasy!

Znamienite gwiazdy na gali. Alicja Węgorzewska to kwintesencja stylu i klasy!

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn