Już niedługo na rynku pojawi się reedycja płyty Honey "Million". Piosenkarka zapewniła jednak w wywiadzie dla AfterParty.pl, że album będzie wyjatkową gratką dla fanów, ponieważ znajdą się na nim nowe piosenki oraz akustyczne wersje wcześniejszych utworów.
CZYTAJ TAKŻE:
FANI POMAGAJĄ HONEY PROMOWAĆ NOWĄ PŁYTĘ
HONORATA "HONEY" SKARBEK POKAZAŁA ZDJĘCIA Z DZIECIŃSTWA
- Reedycja mojej płyty "Million" nie będzie odgrzewanym kotletem. Kiedy moja wytwórnia wyszła z taką inicjatywą, żeby tę reedycję zrobić to na początku kręciłam trochę nosem. Natomiast starałam się zrobić to najlepiej jak umiałam i dlatego wymyśliłam, że nagramy drugą osobną płytę, nagraną akustycznie tylko z pianinem i gitarą. Zawarte na niej będą wszystkie moje single od początku kariery czyli od "No One" po "Insomnię" - dwa i pół roku pracy muzycznej w nowych aranżacjach, nagranych jeszcze raz. Będą cztery nowe utwory - "Aeroplane" czyli angielska wersja "Nie Powiem Jak" i trzy premierowe kawałki po polsku: "Mój Sen", "Jedna Cisza" i "Fenyloetyloamina" - wyznała w rozmowie z AfterParty.pl Honey.
CZYTAJ TAKŻE:
HONORATA "HONEY" SKARBEK ŚCIĘŁA WŁOSY!
HONORATA SKARBEK STRACIŁA WŁOSY
Artystka wyznała również, dlaczego płyta będzie dla niej taka ważna.
- Naprawdę warto kupić tę płytę, bo tam nie ma żadnej ściemy, szczególnie na akustycznej, bo wszystko jest nagrane praktycznie na jednym take'u, bez miliona powtórzeń i elektronicznych poprawek. Tam słychać feeling, tam słychać muzę i to jest najważniejsza dla mnie. Ta reedycja jest dla mnie po prostu prawdziwa - reklamowała Honey.
