"Sanatorium miłości". Zdzisław jest zakochany! Z Jadzią nie było mu po drodze. Kim jest jego wybranka?

Adriana Słowik
Zdzisław z "Sanatorium miłości" znalazł miłość po programie. Jego wybranką nie jest Jadzia!Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
Zdzisław z "Sanatorium miłości" znalazł miłość po programie. Jego wybranką nie jest Jadzia!Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
Kolejny senior znalazł miłość po udziale w "Sanatorium miłości". Tym razem chodzi o Zdzisława, którego do tej pory łączono z Jadzią. Ta dwójka ewidentnie miała się ku sobie w programie, ale po zakończeniu show ich drogi się rozeszły. Zdzisław znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety. Kim jest jego wybranka?

Program "Sanatorium miłości" pokazuje, że na miłość nigdy nie jest za późno. Co rusz informujemy Was o kolejnych kuracjuszach, którzy znaleźli swoje drugie połówki po udziale w telewizyjnym show. Pisaliśmy już o zakochanym Andrzeju oraz Edwardzie, który z planuje zaręczyny z Haneczką.

Zdzisław Wasiak z "Sanatorium miłości" jest zakochany

Niedawno okazało się, że szczęście uśmiechnęło się również do Zdzisława, który w "Sanatorium miłości" rozwijał swoją relację z Jadwigą. To właśnie ona przekazała mediom informację, że serce jej niedoszłego partnera jest już zajęte.

Mamy kontakt tylko telefoniczny. Zaprosiłam go na urodziny, ale tłumaczył, że boi się koronawirusa i chce zaczekać na szczepienie. Dwie i pół godziny pociągiem. Dla motocyklisty to moment. Moje serce jest wolne, lecz serce Zdzisława zajęła inna. Czułam, że on nie jest gotowy na nowy związek. Na pewno była między nami nić porozumienia, ale cóż, okazało się, że były to tylko koleżeńskie rozmowy. Nic na to nie poradzę, bo przecież do tanga trzeba dwojga. (...) Na relację ze Zdzisławem patrzę dziś tak jak na kolonijną miłość - wyznała Jadzia w rozmowie z "Twoim Imperium".

Warto przypomnieć, że sam Zdzisław jakiś czas temu wspominał, że w jego życiu - jeszcze przed udziałem w programie - pojawiła się pewna kobieta. Oświadczył się jej, ale ona odrzuciła zaręczyny. Po programie zaczęli się na nowo spotykać i poznawać - opowiadał Król Turnusu w rozmowie z "Interią".

Z Jadzią nie było mu po drodze. -To co pokazuje kamera i to czego kamera nie pokazuje, to są dwa różne filmy. Nasze drogi się nie rozeszły, bo nigdy nie prowadziły tam, gdzie wiodła kamera - tłumaczył Zdzisław zapytany przez "Interię" o relację z Jadwigą.

Myślicie, że senior układa sobie życie z kobietą, której już się kiedyś oświadczył? Czy to właśnie o niej mówiła Jadzia?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 16

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

63 lata
Kasa rzadzi dziaj w tym wieku podobnie. Co z tego iz ladna zgrabna , lecz uwiesic sie na ramieniu chce. Ile taki towar trzymac mozna w domu. Kobiety rownouprawnienie, chcesz chlopa sekiewkie posiadaj na codzien nie tylko w banku.
E
Ela
Dziwię się Zdzisławowi, że dał się podejść kobiecie ,która przed programem odrzuciła Go, a po programie udaje zakochaną. Ona po prostu, dzięki Zdzisiowi chce zaistnieć w mediach. Dobrze to rozegrała a On się dał jej podejść ?
N
Nina
Jadzia to cwaniara,ale panie od niej były młodsze I ładniejsze
K
Koko
A dajcie im spokój ??
K
Kreseczka
Jadzi nie był o po drodze ani że Zdzisławem ani tym bardziej zHalinką. To osoba otwartaaleodpychająca, nie mająca wsobie aniodrobinyciepła. Przyszła do programu z wyrachowania.
R
Regna
Dla mnie to wielka sciema niektórzy idą do tego programu żeby się wypromować maja partnerki miesiąc wczasów na które ich nie stać a poudawac można co się nie robi dla forsy i rozpoznawania
N
Nina
Jadzka źle potraktowała i podle śpi.Wladyslawa...a więc b.dobrze że nikt nie chce z taką nieprzyjemna osoba sie wiązać...bo życie z Jadźka to było by koszmarem,dobrze Zdzichu że uciekłeś
A
Ania
Panie Zdzislawie Jadzia to kobieta wymagająca i chcaca żeby każdy partner tańczył tak jak Ona zagra.Cieszy mnie to że opamietal się pan rychło w czas i zrezygnowała tej miłości.Życzę panu takie Pani jaka była Pani Halinka dowidzenia pozdrawiam.
H
Halinka
Bardzo kibicowałam panu Zdzisławowi. Zasmuciła mnie informacja, że kiwnęła palcem pani narzeczona i ...pobiegł. Szkoda......
T
Telewidzka
Panie Zdzisiu życzymy szczęścia ! Niech pan dziękuje panu Bogu że nie zbliżył sie pan do tej dziwnej kobiety. To była by tragedia !
J
Jola
Jadzia i Zdzisław może przez moment w tym programie do siebie pasowali ,ale tak naprawdę dłuższego związku między nimi to ja bym nie widziała ona koronkowa, estradowa on harleyowiec ,no to się w życiu codziennym niestety nie mogło udać, dlatego uważam ,że dobrze się stało tak jak stało dla obojga bo każde z nich ma prawo szukać po swojemu; on już ma, ona pewnie znajdzie choć jest bardzo wymagająca no i słusznie, bo przecież każdego można mieć ale przecież nie chodzi o każdego powodzenia Jadwigo tobie też miłość się należy
W
Wiola
Nie powinno oceniać się nikogo na podstawie tego co nam fragmentarycznie pokazuje TV .Tyle złych komentarzy czytam o Jadwidze .Tak z łatwością oceniacie innych.
H
Hana
Z Jadzią jak widać, nawet mega cierpliwej i wyrozumiałej Halince było nie po drodze.To kobieta wampir energetyczny do tego nastawiona tylko na Ja.
T
Tadeusz
ZDZICHU DOBRZE ŹE SIĘ WPORE Kapel na tej Jadzia.
I
Irena
Nie wchodzi się dwa razy do tej samej wody
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn