Jak informuje "Fakt", już w połowie lutego mają wystartować castingi do nowej edycji "Szansy na sukces". Telewizja Polska nie ujawnia jaka będzie nowa "Szansa na sukces".
Przypomnijmy, że "Szansa na sukces" była jednym z najpopularniejszych programów TVP. Program na antenie TVP2 był emitowany od 1993 do 2012 roku, a jego gospodarzem był Wojciech Mann. Program zdjęto z anteny, gdy Mann postanowił odejść z programu, będąc już zmęczony jego formułą. Wówczas uznano, że Wojciech Mann jest niezastąpiony i "Szansa na sukces" bez niego nie ma prawa bytu.
Jak widać, po latach kierownictwo TVP doszło do innych wniosków i postanowiło reaktywować "Szansę na sukces" bez Wojciecha Manna. Jeszcze nie postanowiono, kto go zastąpi. Przesłuchania do nowej edycji show mają ruszyć 16 lutego 2019 roku w Warszawie. Kandydaci muszą przygotować dwa polskie utwory. Minimalny wiek uczestnika to 12 lat.
CASTINGI DO "SZANSY NA SUKCES":
16.02. – Warszawa 00-999 ul. Woronicza 17 TVP; Blok F sala projekcyjna
17.02. – Białystok 15-879 ul. świętego Rocha 14; Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury
24.02. – Gdańsk 22-100 ul. Powstańców Warszawskich 25; Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu
24.02. – Katowice 40-126 ul. Grażyńskiego 47; Miejski Dom Kultury „Koszutka”
