"Barwy szczęścia". Kasia wraca z Dubaju. Została tam zgwałcona?! [CO SIĘ WYDARZY+WIDEO]

Kamila Glińska
Katarzyna Glinka wraca do "Barw szczęścia"! Jej serialowa bohaterka, Kasia Górka będzie musiała zmierzyć się z kolejnym trudnym przeżyciem. Co wydarzyło się w Dubaju?

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) wróci do Polski. Jakiś czas temu wyjechała do Dubaju, aby pracować w tamtejszej sieci luksusowych hoteli. Przeciwny temu był Łukasz (Michał Rolnicki), ale Górka postanowiła postawić na swoim.

Kasia wróci do ukochanego pełna radości, ale szybko okaże się, że ma za sobą bardzo trudne przeżycia. W Dubaju doświadczyła mobbingu i molestowania! - Jestem bardzo wdzięczna scenarzystom za ten wątek, bo dzięki temu powrót do serialu jest dla mnie naprawdę ciekawy, także ze względów artystycznych - wskazuje Katarzyna Glinka.

Jak Kasia poradzi sobie z tym, co wydarzyło się w Dubaju? Czy powie o wszystkim Łukaszowi? Sprawdźcie, co jeszcze powiedziała nam Kasia Glinka!

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

p
ppppp
Carina urodzi
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn