Kwaśniewska, Młynarska, Cielecka i Dereszowska w bieli, Santor w czerwieni. Olśniewające damy na Jubileuszowym Koktajlu „Twojego Stylu"

Redakcja Telemagazyn
Na koktajlu zrobiło się biało-czerwono!
Na koktajlu zrobiło się biało-czerwono! AKPA
Jubileuszowy Koktajl „Twojego Stylu" odbył się w poniedziałek, 9 czerwca i przyciągnął tłum gwiazd. Na ściance zrobiło się biało-czerwono. Większość zaproszonych pań wybrała bowiem białe kreacje koktajlowe. Na ich tle wyróżniała się Irena Santor, niczym czerwona królowa kier. Zobaczcie, kto jeszcze zjawił się na imprezie.

Spis treści

Jubileuszowy Koktajl „Twojego Stylu"

„Twój Styl" to jeden z najdłużej utrzymujących się na rynku oraz najbardziej prestiżowych magazynów dla kobiet. W tym roku obchodzi 35. urodziny. Przez lata na jego okładce prezentowało się wiele polskich gwiazd i osobistości. Nic dziwnego, że pojawiły się one również na Jubileuszowym Koktajlu „Twojego Stylu".

Biało-czerwono na salonach

Na wydarzeniu nie zabrakło przedstawicielek mediów, aktorek, piosenkarek i kobiet biznesu. Na imprezie zjawiły się m.in.: Jolanta Kwaśniewska, Irena Santor, Agata Młynarska, Natalia Kukulska, Magdalena Cielecka, Anna Dereszyńska, Dorota Soszyńska, Bogna Sworowska, Lidia Popiel i Kamila Szczawińska.

Była pierwsza dama, Jolanta Kwaśniewska, jak zwykle olśniła niezwykle elegancką stylizacją, postawiła bowiem na biały garnitur z satyny. Można było oczekiwać, że jej kreacja jak zwykle przyćmi inne. Nieco przeszkodziły w tym inne gwiazdy, które również postawiły na biel. Na tym tle zalśniła za to Irena Santor, która wyglądała jak prawdziwa królowa kier w czerwonej sukni. Zobaczcie, jak prezentowały się inne gwiazdy na koktajlu:

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź TeleMagazyn.pl codziennie. Obserwuj TeleMagazyn.pl

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn