TOP 15 najlepszych ról Małgorzaty Kożuchowskiej [RANKING]

Krzysztof Połaski
"Ptaszka" (reż. Krystyna Krupska-Wysocka) - 1994Mieszkający w małym mieście, ciężko pracujący fizycznie i niezbyt zaradny życiowo ojciec samotnie wychowuje troje dzieci. Matka zmarła przy porodzie, a najmłodsza, czteroletnia córka nie rozwija się normalnie. Po śmierci babci pojawił się problem opieki nad chorą Ptaszką. Znajomi doradzają oddanie dziewczynki do zakładu opiekuńczego, ale rodzina nie przyjmuje tego do wiadomości. Próbuje zachować wzajemną miłość i więzi.Małgorzata Kożuchowska wcieliła się w rolę Marii.Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
"Ptaszka" (reż. Krystyna Krupska-Wysocka) - 1994Mieszkający w małym mieście, ciężko pracujący fizycznie i niezbyt zaradny życiowo ojciec samotnie wychowuje troje dzieci. Matka zmarła przy porodzie, a najmłodsza, czteroletnia córka nie rozwija się normalnie. Po śmierci babci pojawił się problem opieki nad chorą Ptaszką. Znajomi doradzają oddanie dziewczynki do zakładu opiekuńczego, ale rodzina nie przyjmuje tego do wiadomości. Próbuje zachować wzajemną miłość i więzi.Małgorzata Kożuchowska wcieliła się w rolę Marii.Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
Małgorzata Kożuchowska to obecnie jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Popularność przyniosły jej seriale - "M jak miłość", "Rodzinka.pl" czy "Druga szansa". Jednak talent miał okazję eksplodować już wcześniej! Zobaczcie najlepsze role Małgorzaty Kożuchowskiej!

Małgorzata Kożuchowska urodziła się w 27 kwietnia 1971 roku we Wrocławiu, aczkolwiek szkołę aktorską ukończyła w Warszawie - w 1994 roku została absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Od razu po szkole zasiliła zespół aktorski Teatru Dramatycznego w Warszawie, z którym zakończyła współpracę w 2005 roku i od razu nowy aktorski dom znalazła w Teatrze Narodowym w Warszawie, gdzie zagrała w takich tytułach jak m.in. "Kotka na gorącym blaszanym dachu", "Kosmos", "Księżniczka na opak wywrócona" czy "Miłość na Krymie".

W pierwszych większych rolach na dużym ekranie Kożuchowska zaczęła pojawiać się już w 1994 roku, jednak prawdziwy przełom nastapił w 1997 roku, gdy zagrała redaktor Ewę Szańską w "Kilerze" Juliusza Machulskiego. Od tego momenty ruszyła machina, której już nie dało się zatrzymać, a sama Kożuchowska zaczęła trochę eksperymentować z doborem ról, starając się, aby nie dać się zamknąć w żadnej szufladce. Dlatego w jej aktorskim CV znajdziemy komedie, dramaty, komedie romantyczne, ale nawet horrory!

Jesteśmy przekonani, że niektórych z Was zaskoczą role, które zagrała Małgorzata Kożuchowska. Zobaczcie, jakie naszym zdaniem są najlepsze role Małgorzaty Kożuchowskiej! Zgadzacie się z naszym wyborem? Może jakiejś kreacji zabrakło w naszym rankingu?

TOP 15 NAJLEPSZYCH RÓL MAŁGORZATY KOŻUCHOWSKIEJ

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 14

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

s
syfaty
Zawsze mi się kojarzyła z kożuchami na mleku. Okropność.
P
Papa rydzyk
Malgosia wkrótce wystąpi w superprodukcji tv trwamMatka boska
D
Doda
Miss cartoon network matka boska kozuchowska
a
ayo
znów lewacka sfora ujada ... :)
P
Proboszcz
Matka boska kożuchowska. Ciekawe kiedy pojawi się w Trwam :-)
J
JaToJa
I znowu debata polityczna się rozpętała w komentarzach. Merytorycznej dyskusji brak.
L
Loles
Ta Pani winna już dawno udać się do Logopedy, żeby zlikwidować sepeleniącą mowę.
f
ff
Nie cierpię tej baby.
B
Baltazar
Kożuchowska to najlepiej gra kurskiemu, spalona jest przez to jako aktorka,
k
krytyk
kozuchowska tu,kozuchowska tam,kozuchowska zaraz wyjdzie z pralki albo lodowki....dajcie spokoj juz z ta miernota,bo mdlo sie robi
n
normalna mama
Wielu aktorów straciło widzów grając zamiast na deskach teatru, wybrali scenę polityczną.Kożuchowska godząc się na grę w Rodzince.pl również straciła fanów. Jest to serial dla nowobogackiej patologii, a rola w nim Kożuchowskiej, jej "koleżanek", wujka alkoholika i Zdrójkowskiego sprawia, że widzowie przełączają kanał podczas jego emisji.
A
Anka.
Ona ma jakiekolwiek role godne uwagi? Chyba tylko w momencie odbioru "blachy" u prezydenta. Oczywiście dzięki tatusiowi i papie rydzykowi.
a
aNtek
Ta pseudo gwiazdka jeszcze nie zagrała żadnej roli tylko mikro rólki
i
ig
kto promuje te mierna komediantke?!gwiazda od mydlanych oper.podejrzewam ze to ulubienica jarkacza.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn